HAKKIMIZDA

1993 Yılın da, inş.müh. Ahmet Sucaklı yönetiminde kurulan ve As Teknik Müh.Ltd.Şti adı ile faaliyet de bulunan firmamız, bugüne kadar çok az yurt dışında, yoğunluklu olarak da yurt içinde olmak üzere birçok tesisin yapımında;

  • Çelik konstrüksiyon yapılar,
  • Çatı ve cephe kaplama hizmetleri,
  • İnşaat onarım ve müteahhitlik,

gibi konularda başarılı faaliyetler göstermiş ve çalışmalarına aynı konularda, devam etmektedir.

Şimdiye kadar aldığı bütün işlerini, sorunsuz bitirerek teslim etmiş, kazandığı tecrübe ve birikimleri ile, günümüzde gelişen yeni yapı teknolojilerini,  yapılarda kullanılan malzeme çeşitliliğini de yakından takip edip yerinde değerlendirerek, yeni ve estetik bir bakış açısı ile, birçok gelişmiş ülkede de kullanılan KUBBE  Yapı tasarım ve tekniği konusunu da çalışmalarına dahil etmiştir.

  • Kubbe yapılar mühendislik yapıları olduğu için,büyük depremlere ve en şiddetli fırtınalara dahi son derece dayanıklı ,hatta yıkılması çok zor yapılardır.....

Genel ilkemiz: Projelerin uygulanması safhasında, çalışmalarımızı işverenle karşılıklı güven ve diyalog içinde yürüterek, işlerin zamanında bitirilmesi daima hedefimiz olmuştur.

Bu vesile ile, gerek çelik kubbe tasarımı ve yapımı, gerek diğer her tip çelik yapı konusunda çalışmalarımızı, bundan sonra da sürekli araştırma ve kalite standartlarına uyarak sürdürmek hedeflerimizdendir.